RSS

DERBY BROD 2015.

 

No Name Place Special Championship
BELGIUM
1 Vereecke-Moris Beerzel L, N, T
2 P. & D. Lesage Nieuwpoort N
3 Willy Corteel Oostduinkerke N, T
4 VanderMaelen/Penne Nederhasselt N, T
5 Etienne Berckmoes Bevegem N
6 William De Blander Outer N
7 Clement D’Hondt Appels N
8 Willy Marchant Merelbeke N
9 Bruno v Audenhove Meerbeke N,T
10 Frederik De Wolf Mespelare N,T
11 Lokerse Fondclub Zele N,T
12 Adelin De Dobbeleer Roosdaal N
13 De Vadder/Valckenborgh Haalter N,T
14 Flanders Collection Liederkerke N,T
15 Dirk Van Dyck Zandhoven N
16 Sus / Van Gestel PJJ Retie N,T
17 Marc Roefs Tielen N
18 Jozef Van Damme Viersel N
19 Francois Pilate Moustier N
20 Francois Verdeyen Steenokkerzeel N
21 E.Praet / L.Godderis Brugge N,T,L
22 Sarah Morren Deftinge N,L
23 HEM-Roelandt Danny Denderhoutem N,T
24 Mir-Benois Serge Silly N
25 Gino Decoene Veurne N
26 Davy Blancquaert Erembodegem N
27 De Clippel-Boddaert team N,T
28 Dina Sierens Rumbeke N,T,L
29 Freddy Segers Geraardsbergen N,T
30 Filip De Smedt Ninove N,T
31 Luc Verstichelen Geraardsbergen N
32 Dirk Verstichelen Geraardsbergen N,T
33 Petra Segers Okegem N,T,L
34 Sonia vd Maelen Aspelare N,L
35 Rita Praet Nederhasselt N,L
36 Johan De Schouwer Wolvertem N,T
37 Belgavet-Seiffert Lint N,T
38 Van Rooy Davy Olen N,T
39 Guido De Schulten Pulderbos N
40 Jozef Oorts Zandhoven N,T
41 Jef Cuypers Haken N,T
42 Gebr. Herbots Halle-Booienhoven N
43 Ronny Menten Rummen N
44 Davy Tournelle Rummen N
45 Georges Steenbergen Rummen N
46 Armand Schoolmeesters Spalbeek N
47 Gebr. Verboven Lummen N,T
48 Henri Custers Meuween N,T
49 Eric Moors Lanaken N,T
BOSNIA & HERZEGOVINA
50 Rusmir Pepeljak Sarajevo N,T
51 Elmedin Zubetljak Sarajevo N
52 Hasib Hadžihasanović Sarajevo N,T
53 Ermin Mujezinović Sarajevo N,T
54 Mirza Škrgo Zenica N
56 Rasim Bašalić Sarajevo N,T
57 Alija Hasanović Sarajevo N
58 Nuris Nišić Sarajevo N
CROATIA
59 Ante Stojak Zagreb N,T
60 BILD Jenjić tim Sinj N,T
61 Željko Agatić Slavonski Brod N
62 Marinko Vidaković Novska N
63 Zvonko Sertić Novska N
64 Mario Drahotusky Gradac N
65 Žarko Knežević Trnjani N,T
66 Zoran Prosenica Zagreb N
67 Mario Ivezić Lipik N,T
68 Mato Miletić Slavonski Brod N
69 Dominik Maduna Slavonski Brod N,T
70 Sanda Maduna Slavonski Brod N,L
71 Žarko Knežević Trnjani N
72 Marina Drahotusky Gradac N,L
73 Danijela Knežević-Šunjić Trnjani N,L
74 Janjić-Matić Slavonski Brod N
75 Mato Mijić Gornja Vrba N
76 Zagorje team Krapina N,T
ITALY
77 William Zanasi Correggio
78 Lorenzo Ghiacci Meldola
79 Erwin Laro Rimini T
80 Cristiano Paltrinieri Modena T
81 Pietro Celli Sala Bolognese
82 Paolo Caltavituro Pietra Ligure
KOSOVO
83 Oflin Sejda Prizren
NETHERLAND
84 Harrie Van Boxmeer Sint-Oedenrode N
85 B. & D. Van Beveren Vlaardingen N
86 Jacob van Alphen Zandpol N,T
87 Adel van Alphen Zandpol N, L
88 Pieter Kois N
89 Hans +Evert-Jan Eijerkamp Brummen N,T
90 Herman + Dennis Beverdam Enter N,T
91 Sergio Ferreira N
92 Gilbert Heijnen & Zn Gronsweld N,T
93 PORTUGAL
94 Sergio Ferreira
95 Derby Riachos Riachos
SLOWENIA
96 Boris Sovič Ljutomer N
97 Miha Sovič Ljutomer N
98 Zvonko Sovič Ljutomer N
99 Tomaž Šlibar Tržič N
100 Aljaž Šlibar Tržič N
101 Boris Baloh Komenda N
102 Vladimir Srebotnjak Lesce N,T
103 Vlasta Srebotnjak Radovljica N,L
104 Janez Drinovec Naklo N,T
105 Jože Pečnik Novo Mesto N
106 Marko Goranič Kopriva N,T
SERBIA
107 Arpad Šudicki Novi Sad
108 Miodrag Mitrović-Mige Ruma
109 Robert Renić Ruma
110 Petrović-Srebotnjak Beograd T
111 Alan Karaahmetović Novi Pazar T
SWISS
112 Dejan Aleksić Vevy
113 Ivica Perić La Tour
114 Snežana Aleksić Vevy L
115 I’Herbenaz Puidoux
HUNGARY
116 Vac Derby team Vac
ROMANIA
117 Arad Ekspress OLR Arad
118 Florin – Corabia team Corabia T
SCOTLAND
119 Alistair Hogg T
BULGARIA
120 Sofia OLR team Sofia T
CHINA
121 Golden wing team T
EU
122 Open team T
GERMANY
123 Denis Skopljak Dresden T
124 Rohling-Bukowski Zwota T
N National Cup
T Team championship
L Lady championship

 

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj