RSS

Derby Brod OLR 2017 – participants/sudionici

 

No Fanciers/Team Country Championship
  AUSTRIA
1 Antun Tončo Lukić Austria N,T
2 Draženko Perić Austria N,T
3 Neag Beniamin Austria N,T
4 Rešad Pepić Austria N
5 Slavko Kutleša Austria N,T
  BELGIUM
6 Ann & Ellen Belgium N,L
7 Baeten/Bouwel/Gestel Belgium N,T
8 Belgavet-Seiffert Belgium N
9 Belgian National Loft Belgium N,T
10 Benois Paul Belgium N
11 Blanequaert Amy Belgium N,T,L
12 Buyl L & R Belgium T, N
13 Coppens Peter Belgium T, N
14 Coppens-Seghers Belgium N,T
15 Corteel Willy Belgium T, N
16 Cortriendt Guido Belgium N
17 De Coene Gino Belgium N
18 De Donker Ivan Belgium N
19 De Raeve Patrick Belgium N
20 De Smet & Zoon Belgium N
21 De Vos Nicky Belgium N
22 DeSchouwer Johan Belgium N
23 Dirk vd Bulck Belgium N
24 Eric Moors Belgium N,T
25 Godderis Linda Belgium N,T,L
26 Heereman Andre Belgium N
27 Herbots Gebr. Belgium N
28 Herbovet Belgium N,T
29 Lasage Paul Belgium N,T
30 Laurent Sauvage Belgium N
31 Leyen-Paloma-Segers Belgium N,T
32 M+G Pollin Belgium N
33 Marc De Vadder Belgium N
34 Mattis & Wout Penne Belgium N,J
35 Mertens Roger Belgium N
36 Penne B & R Belgium N,T
37 Petra Seghers Belgium N,L
38 Praet Rita Belgium N, L
39 Roelandt Danny & Mille Belgium N,T
40 Sarah Moren Belgium N,L
41 Sierens Dina Belgium N,T,L
42 Sonia vd Maelen Belgium N,T,L
43 Team de Reiger V-R Belgium N,T
44 Team Roefs M & R Belgium N,T
45 Van Cleemputte Ronny Belgium N
46 Van Damme Willy & Jarne Belgium N
47 Van Gestel/Sus Belgium N,T
48 Van Keymeulen Jeroem Belgium N,T
49 Van Oudenhove Bruno Belgium N
50 VanDamme/Weyns Belgium N
51 Vandenheede J+F Belgium N
52 VD Bossche Ivan Belgium N
53 Veerecke/Moris Belgium N,T,L
54 Verboven Gebr. Belgium N,T
55 Verstichelen Dirk Belgium N,T
  B i H
56 Begić-Jurić BiH N
57 Davor Dujmešić BiH N,T
58 Hasanović Alija BiH N
59 Hasib Hadžihasanović BiH N
60 Ibričić-Merdan BiH N,T
61 Nišić Nuris BiH N,T
62 Oruli Aidin BiH N
63 Pepeljak Rusmir BiH N,T
  CHINA
64 Li Chaowang-Penne Bert China
  CROATIA
65  Stojak Ante Croatia N
66 Agatić Željko Croatia N
67 Batur Hrvoje Croatia N,T
68 BILD Jenjić Croatia N
69 FM Stereo team Croatia N,T
70 Lika Gospić Team Croatia N,T
71 Maduna Dominik Croatia N
72 Majcen Željko Croatia N,T
73 Pogačić Ivica Croatia N,T
74 Team Karakonđula Croatia N,T
  CZEH REPUBLIK
75 Ludek Team Czeh Republik
  GERMANY
76 Enes Kurtović Germany N,T
77 Hienzsch Frank Germany N
78 Muller Tim & Uwe Germany N
79 Penk Leif Moritz Germany N,T
80 Rohlig & Bukovski Germany N,T
81 Skopljak Denis Germany N
82 Team Bart & Steffl Germany N,T
83 Trepte A & M Germany N,T
84 Weis & Jungfleisch Germany N,T
85 Wichert Karl Heinz Germany N,T
86 Wutzmann team Germany N,T
  GREECE
87 AS Golden team Greece
  HUNGARY
88 Bacskai Sandor Hungary
  ITALY
89 Bramante David Italy N
90 Grappa Matteo Italy N
91 Gua-Hox-Rui Team Italy N,T
92 Laro Erwin Italy N,T
93 Paltrinieri Cristiano Italy N,T
94 Popescu Bogdan Italy N,T
95 Zanni Gino-Sus Italy N,T
  MONTENEGRO
96 Timi + Miloš Montenegro T
  NETHERLANDS
97 G Heijnen + Zn Netherlands N,T
98 H+D Beverdam Netherlands N,T
99 H+E J Eijerkamp Netherlands N
100 Harrie v. Bexweer Netherlands N
101 Pieter Kois Netherlands N,T
102 VAlphen Jakob Netherlands N,T
103 VBeveren Bas Netherlands N,T
  PORTUGAL
104 Golden Algarve team Portugal T
  ROMANIA
105 Arad Express FCI Romania N,T
106 Butu & Soimosan Romania N,T
107 Dinu & Florin Team Romania N,T
108 Hoff & Sarac Romania N
109 Mos Daniel Romania N
110 Pigeons Airport Team Romania N
  SERBIA
111 Ekmečić-  Petrović Serbia T
112 Miodrag Mitrović – Mige Serbia T
113 Savić Jovan Serbia
  SLOVENIA
114 Kos Jože Slovenia
115 Team BvS Slovenia
116 Goranič Marko Slovenia T
  SPAIN
117 Costa del Sol OLR Spain T
118 Winkie pigeons Spain T
  SWISS
119 Aleksić – Barić Swiss T
120 Jezeraskić Anto Swiss
121   EUROPE
122 Open team Europe T
123  Grootjans Eddy Belgium  N
124
125
 IN TOTAL 578 PIGEONS 
NATIONAL CHAMPIONSHIP N
TEAM CHAMPIONSHIP T
LADY’S CUP L
JUNIOR CUP J

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj