RSS

DERBY BROD 2010

  fancier – natjecatelj  
  AUSTRIJA  
  D. Girardelli  
     
  BELGIJA  
  A. Schoolmeesters Kermt
  A.Hereman Aspelare
  B. Van Israel Galmaarden
  B.Hamslik Braschat
  B.Penne      Nederhasselt
  BDS team Ruiselede
  Belgavet-Seiffert Braschat
  Bruninx-Molenaers M-Reimst
  Caub.-Venus  
  D. Hoorelbeke Gits
  D.van Dijck Zandhoven
  De Vadder-Valckenborgh Haaltert
  Denderbond Ninove Ninove
  Duivenbond Hove Hove
  E. Brys Aalst
  E. Jusić    Winksele
  F. Weymens  
  F.& B. Verdeyen Steenokkerzeel
  G. Maeyninckx Lichtaart
  Goris-Vrins  Vlimmeren
  H. Stijnen Tielen
  H.Custers    Meuween
  Ichtor school Ichtegem
  J&E Moors     Lanaken
  J&J Beckers Lanaken
  J. Van Damme  
  J.J.P. v Gestel Retie
  K.De Smaele Zottegem
  L. De Klerck Appelterre
  L. Wyckmans Mortsel
  M. Verhelle St. Kruis Brugge
  M.Roefs     Tielen
  M.Vandaele Oostrozebeke
  P. Roosen Kermt
  P.Lesage Nieuwpoort
  F. Verbruggen Puurs
  Godderis-Praet Brugge
  Puts / Van Massenhoven Retie
  R. De Doncker Lennik
  R. Venus     Ooeken
  S. Stappaerts  Koksijde
  S.vd Maelen Aspelare
  T. Seiffert Braschat
  T. Vd Berge Aalst
  Temmermans-Arys Outer
  Verboven Gebr  Lummen
  W. & D. Timmermans Pollare
  W. Marchant Merelbeke
  W. Van Gouwbergen Arendonk
  W. Verbinnen  
     
  ŠVICARSKA  
  D. Aleksić Vevey
     
  HRVATSKA  
  M. Ivezić Lipik
  A. Grafina Pakrac
  Ž. Agatić Slavonski Brod
  G. Grafina    Pakrac
  I. Jadek     Slatina
  J. Škrlec           Đurmanec
  I. Soldan Slavonski Brod
   Stuhne – Thone Sisak
  K. Blažević  Crikvenica
  Ž. Fajdetić Crikvenica
  M. Vršćaj   Sisak
  D. Maduna Slavonski Brod
  Dream team Kobiljak
  Ž. Pavelić  Gospić
  G. Marinić Slavonski Brod
  Trilj tim Trilj
  Vrtić Kosjenka Slavonski Brod
  I. Kranjčina Buzin
  Marko Matešić Kobiljak
   I. Dutko Slavonski Brod – Jelas 
  MAĐARSKA  
  Delta Club     Balatonfokajar
     
  BOSNA I HERCEGOVINA  
  Pepeljak – Pertef  Sarajevo
  H. Hadžihasanović Sarajevo
  Elmedin Zubetljak Sarajevo
  Z.Ivanković Vitez
  M. Karanović Visoko
   Z. Nikolić Tuzla 
  NJEMAČKA  
  K. H. Jerkovic  
  S. Vitez      Stutgart
  Ralf Ziegle  
  Damir Bradarić Sollingen
  A. Altmann  
     
  NIZOZEMSKA  
  H. Beverdam Enter
  D. Beverdam Enter
  G. Heijnen          Gronsveld
  H. V  Boxmeer St. Oedenrode
  Hegedus-Becker  
  J&K Lotterman   Nieuw-Amsterdam
  J.v.Alphen  Emlichheim-D
  P. Van Bremen  
  Pieter Kois  
  Comb. Den Haan Honselersdijk
     
  SLOVAČKA  
  Horna Suca team Horna Suca
     
  SLOVENIJA  
  Tim Dolenjska Novo Mesto
     
  SRBIJA  
  A. Karaahmetović Novi Pazar
  A. Sudicki   Novi Sad
  Ertan Fetahović Novi Pazar
  M. Mitrović Ruma
  V. Bolesnikov Novi Sad
  Petrović-Pavlović Beograd
  Florijan Sudicki Novi Sad
  S. Stojanov Vršac
     
  ITALIJA  
  Zanni-Stappaerts  

Nema komentara

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post.

Žalim, obrazac za unos komentara trenutno je zatvoren.