RSS

popis golubova 10.09.2012. – Loft list 10.09.2012.

Popis golubova u Derby Brod golubinjaku na dan 10.09.2012. prije početka treninga.
Loft list on date 10.09.2012. – before we start with trenings.

cur.no. fancier
1 A. De Bouver-Oscar
2 A. Heereman – Maria
3 A.Karaahmetovic -126
4 A.Karaahmetović – A3
5 A.Karaahmetović-A48
6 A.Karaahmetović-A49
7 A.Schoolmeesters- 60
8 A.Schoolmeesters-94
9 A.Schoolmeesters-95
10 A.Sudicki – Arpad
11 A.Sudicki – Arpad17
12 A.Sudicki- Crveni
13 A.Verhaeghe – Rita
14 B. Gagula- Bobo
15 B. Gagula- Lola
16 B. Gagula- Luli
17 B. Gagula- Mimi
18 Balkanic FPR
19 Balkanic FPR
20 Bart Verdeyen- 859
21 Bart Verdeyen- 866
22 De Vadder/Valckenborgh 68
23 De Vadder/Valckenborgh 70
24 De Vadder/Valckenborgh 73
25 Belga/Seiffert- Wim1
26 Belga/Seiffert- Wim2
27 Belga/Seiffert-Kris1
28 Belga/Seiffert-Kris2
29 Belga/Seiffert-Kris4
30 Belga/Seiffert-Kris6
31 Camphyn Eric – Eric
32 Chirica Cornel
33 Chirica Cornel
34 Comb.G.Pauw – Fred
35 Comb.G.Pauw-Margrict
36 Coppens Freddy- Kwak
37 D Hoker A. -Jana
38 D Hoker A.-Sophie
39 D.Aleksić – 001
40 D.Beverdam- Barne
41 D.Beverdam- Bobby
42 D.Beverdam- Powy
43 D.Beverdam- Sylva
44 D.Beverdam- Sylvain
45 D.Kasmiler- Mirna
46 D.Krajčik- Filip
47 D.Krajčik-ROBERTA
48 D.Maduna- Chon Ji
49 D.Maduna- Daimyo
50 D.Maduna- Kodang
51 D.Maduna- Koyro
52 D.Maduna- Moosin
53 D.Maduna- Silla
54 D.Maduna- Teuk Gong
55 D.Verstichelen- Asg6
56 D.Verstichelen- Asgr
57 D.Verstichelen- Brot
58 D.Verstichelen- Grij
59 D.Verstichelen- Griz
60 D.Verstichelen- GrWi
61 D.Verstichelen- SGWi
62 D.Verstichelen- Wi35
63 D.Verstichelen- Wi43
64 D.Žegarac- 823
65 D.Žegarac- 833
66 Daneels/Dierckx- Pru
67 De Saedeleer A.- Yar
68 Delta Sigma FPT- 111
69 Delta Sigma FPT- 112
70 Delta Sigma FPT- O&O
71 Delta Sigma FPT- Sch
72 Delta Sigma FPT- Sun
73 Dream team – Mirek
74 E. Zubetljak – Direk
75 E. Zubetljak – Hajro
76 E. Zubetljak – Mujo
77 Eric Claus – Natalie
78 Eric Claus – Nieo
79 G.Marinic – Kum
80 G.Marinic- Valeri
81 Gebr.Herbots- Jo
82 Gebr.Herbots- Lize
83 Gebr.Herbots- Miet
84 Gebr.Herbots- Raf
85 Gebr.Herbots- Tom
86 Gebr.Verboven- Bara
87 Gebr.Verboven -Joker
88 Gebr.Verboven- Jula
89 Gebr.Verboven- Mara
90 Gebr.Verboven- Tomo
91 Godderis Linda- Late
92 Gotovac-Stojak- Mara
93 Gotovac-Stojak -Niko
94 Gotovac-Stojak -Nina
95 Gotovac-Stojak-Ivana
96 H. Custers- Kikie
97 H. Custers- Melissa
98 H.Beverdam- Ben
99 H.Beverdam- Borgie
100 H.Beverdam- Eric
101 H.Beverdam- Erica
102 H.Beverdam- Sylvie
103 H.Van Boxmer -Blacky
104 H.Van Boxmer -Troela
105 Hegedus-Becker-SAYON
106 Hegedus-Becker-SPOOK
107 Hegedus-Becker-ZICO
108 J.Beckers&Zn – Kelly
109 J.Beckers&Zn -Jochem
110 J+E Lukovic-JE274
111 J+E Lukovic-JE275
112 J+E Lukovic-JE282
113 J+E Lukovic-JE284
114 J+E Lukovic-JE285
115 J+E Lukovic-JE291
116 J+E Lukovic-JE292
117 J+E Lukovic-JE295
118 J+E Moors – Ann
119 J+E Moors – James
120 J+E Moors – Lynn
121 J+K Lotterman-JAN1
122 J+K Lotterman-JAN2
123 Krka NM – Bor3
124 Krka NM – Ivan
125 Krka NM – Nina3
126 L. Godderis – Babett
127 L. Godderis – Baziel
128 L. Godderis – Linda
129 Lemahieu/DeHouse- P1
130 Lemahieu/DeHouse- P2
131 Lemahieu/DeHouse- P3
132 M.Ladan – Mala
133 M.Ladan – Šarka
134 M.Mitrović- Rada
135 M.Mitrović- Zverka
136 M.Savic – Lepa
137 M.Savic – Milojko
138 M.Savic – Plava
139 M.Van Den Heede-Lind
140 M.Vidakovic – Ela
141 Marsman- Bart
142 Marsman- Bennie
143 Marsman- Hennie
144 Marsman- Lambie
145 Marsman- Rambo
146 Moons/Seiffert-Roni2
147 Moons/Seiffert-Roni4
148 Moons/Seiffert-Roni5
149 Moons/Seiffert-Roni7
150 Noel-Willockx- Axel
151 Noel-Willockx- Eddy
152 Noel-Willockx- Heidi
153 Noel-Willockx- Ivan
154 Noel-Willockx- Pasca
155 Nouwen-P/Hendrix-TJa
156 Nouwen-P/Meurs-Tarza
157 Nouwen-P/Meurs-Tiger
158 P.Kois – 856
159 P.Kois – 860
160 P.Kois – 777
161 P+J+JVan Gestel-Emma
162 P+J+JVan Gestel-Mari
163 P+J+JVan Gestel-Paul
164 PJJ Van Gestel- Jann
165 PJJ Van Gestel- Paul
166 Požega – 522
167 R. Pepeljak- Đeko
168 R. Pepeljak- Loon
169 R. Pepeljak- Sejo
170 R.Bašalić – Mig1
171 R.Bašalić – Mig2
172 R.Bašalić – Mig3
173 R.Bašalić – Mig4
174 R.Bašalić – Mig5
175 Robreeht-Casyn – 791
176 Robreeht-Casyn – 792
177 Robreeht-Casyn – 797
178 Roeland-Mille- Ann
179 S. Kiselja- 652
180 S. Kiselja- 656
181 S. Kiselja- 661
182 S. Kiselja- 674
183 S.Nochta – MARATON
184 S.Nochta – SN 519
185 S.Stapaerts – Dave
186 S.Stapaerts – DiRupo
187 S.Stapaerts – Emile
188 S.Stappaerts- BlueF1
189 S.Stappaerts- BlueF2
190 S.Stappaerts- Jovano
191 S.Stappaerts- Messi
192 S.Stappaerts- Tommek
193 S.Vikentije- Kenta
194 Segers Petra – Kwik
195 Stefan Toncu
196 Stefan Toncu
197 Stefan Toncu
198 Stojadinov- Danijel
199 Stojadinov- Evka
200 Stojadinov- Igor
201 Stojadinov- Stevan
202 T.de Kovel – A.Blue
203 T.de Kovel – Astrid
204 Team T’Geleg- Jolien
205 Team T’Geleg- Marc
206 Team T’Geleg- Marina
207 Team T’Geleg- Zeva
208 Th.Seiffert- Tibo1
209 Th.Seiffert- Tibo3
210 Th.Seiffert- Tibo4
211 Th.Seiffert- Tibo5
212 Th.Seiffert- Tibo6
213 V d Biest Kurt- Ilse
214 V.Bolesnikov- Cupi3
215 V.Bolesnikov- Cupi8
216 V.Bolesnikov- Pepi3
217 Van Crombrugge- Bart
218 Van Crombrugge- Hend
219 VanD Maelen-Penne-Ra
220 VanD Maelen-Penne-Ri
221 VanD Maelen-Penne-RR
222 Wynants-Vel.- Peter1
223 Wynants-Vel.- Peter2
224 Wynants-Vel.- Peter5
225 Z.Agatic – Rambo
226 Z.Maslić- Jakov
227 Z.Maslić- Niko
228 Z.Prosenica – Sime
229 Z.Sertić – Elena

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj