RSS

Trening – Okučani – 69 km 29.09.2012

Trening Okučani – 69 km – 29.09.2012.
Trening from Okučani – 69 km – 29.09.2012.
Start 08.30 – prva grupa cca 100 – 150 golubova – 09.40

Lista pakovanja – Basketing list

cur.no. fancier
1 A. De Bouver-Oscar
2 A. Heereman – Maria
3 A.Karaahmetovic -126
4 A.Karaahmetović – A3
5 A.Karaahmetović-A48
6 A.Karaahmetović-A49
7 A.Schoolmeesters- 60
8 A.Schoolmeesters-94
9 A.Schoolmeesters-95
10 A.Sudicki – Arpad
11 A.Sudicki – Arpad17
12 A.Sudicki- Crveni
13 A.Verhaeghe – Rita
14 B. Gagula- Bobo
15 B. Gagula- Lola
16 B. Gagula- Luli
17 B. Gagula- Mimi
18 Balkanic FPR
19 Balkanic FPR
20 Bart Verdeyen- 859
21 Bart Verdeyen- 866
22 Belga/Seiffert- Wim1
23 Belga/Seiffert- Wim2
24 Belga/Seiffert-Kris1
25 Belga/Seiffert-Kris2
26 Belga/Seiffert-Kris4
27 Belga/Seiffert-Kris6
28 Camphyn Eric – Eric
29 Chirica Cornel
30 Chirica Cornel
31 Comb.G.Pauw – Fred
32 Comb.G.Pauw-Margrict
33 Coppens Freddy- Kwak
34 D Hoker A. -Jana
35 D Hoker A.-Sophie
36 D.Aleksić – 001
37 D.Beverdam- Barne
38 D.Beverdam- Bobby
39 D.Beverdam- Powy
40 D.Beverdam- Sylva
41 D.Krajčik- Filip
42 D.Maduna- Chon Ji
43 D.Maduna- Daimyo
44 D.Maduna- Kodang
45 D.Maduna- Koyro
46 D.Maduna- Moosin
47 D.Maduna- Silla
48 D.Maduna- Teuk Gong
49 D.Verstichelen- Asg6
50 D.Verstichelen- Asgr
51 D.Verstichelen- Brot
52 D.Verstichelen- Grij
53 D.Verstichelen- Griz
54 D.Verstichelen- GrWi
55 D.Verstichelen- SGWi
56 D.Verstichelen- Wi35
57 D.Verstichelen- Wi43
58 D.Žegarac- 823
59 D.Žegarac- 833
60 Daneels/Dierckx- Pru
61 De Saedeleer A.- Yar
62 De Vadder/Valckenborgh 68
63 De Vadder/Valckenborgh 70
64 De Vadder/Valckenborgh 73
65 Delta Sigma FPT- 111
66 Delta Sigma FPT- 112
67 Delta Sigma FPT- O&O
68 Delta Sigma FPT- Sch
69 Delta Sigma FPT- Sun
70 Dream team – Mirek
71 E. Zubetljak – Direk
72 E. Zubetljak – Hajro
73 E. Zubetljak – Mujo
74 Eric Claus – Natalie
75 G.Marinic – Kum
76 G.Marinic- Valeri
77 Gebr.Herbots- Jo
78 Gebr.Herbots- Lize
79 Gebr.Herbots- Miet
80 Gebr.Herbots- Raf
81 Gebr.Herbots- Tom
82 Gebr.Verboven- Bara
83 Gebr.Verboven -Joker
84 Gebr.Verboven- Jula
85 Gebr.Verboven- Mara
86 Gebr.Verboven- Tomo
87 Godderis Linda- Late
88 Gotovac-Stojak- Mara
89 Gotovac-Stojak -Niko
90 Gotovac-Stojak -Nina
91 Gotovac-Stojak-Ivana
92 H. Custers- Kikie
93 H. Custers- Melissa
94 H.Beverdam- Ben
95 H.Beverdam- Borgie
96 H.Beverdam- Eric
97 H.Beverdam- Erica
98 H.Beverdam- Sylvie
99 H.Van Boxmer -Blacky
100 H.Van Boxmer -Troela
101 Hegedus-Becker-SAYON
102 Hegedus-Becker-ZICO
103 J.Beckers&Zn – Kelly
104 J.Beckers&Zn -Jochem
105 J+E Lukovic-JE274
106 J+E Lukovic-JE284
107 J+E Lukovic-JE291
108 J+E Lukovic-JE292
109 J+E Lukovic-JE295
110 J+E Moors – Ann
111 J+E Moors – James
112 J+E Moors – Lynn
113 J+K Lotterman-JAN1
114 J+K Lotterman-JAN2
115 Krka NM – Bor3
116 Krka NM – Ivan
117 Krka NM – Nina3
118 L. Godderis – Babett
119 L. Godderis – Baziel
120 L. Godderis – Linda
121 Lemahieu/DeHouse- P1
122 Lemahieu/DeHouse- P2
123 Lemahieu/DeHouse- P3
124 M.Ladan – Mala
125 M.Ladan – Šarka
126 M.Mitrović- Rada
127 M.Mitrović- Zverka
128 M.Savic – Lepa
129 M.Savic – Milojko
130 M.Savic – Plava
131 M.Van Den Heede-Lind
132 M.Vidakovic – Ela
133 Marsman- Bart
134 Marsman- Bennie
135 Marsman- Hennie
136 Marsman- Lambie
137 Marsman- Rambo
138 Moons/Seiffert-Roni2
139 Moons/Seiffert-Roni4
140 Moons/Seiffert-Roni5
141 Moons/Seiffert-Roni7
142 Noel-Willockx- Axel
143 Noel-Willockx- Eddy
144 Noel-Willockx- Heidi
145 Noel-Willockx- Ivan
146 Noel-Willockx- Pasca
147 Nouwen-P/Hendrix-TJa
148 Nouwen-P/Meurs-Tarza
149 Nouwen-P/Meurs-Tiger
150 P.Kois – 856
151 P.Kois – 777
152 P+J+JVan Gestel-Emma
153 P+J+JVan Gestel-Mari
154 P+J+JVan Gestel-Paul
155 PJJ Van Gestel- Jann
156 PJJ Van Gestel- Paul
157 Požega – 522
158 R. Pepeljak- Đeko
159 R. Pepeljak- Loon
160 R. Pepeljak- Sejo
161 R.Bašalić – Mig1
162 R.Bašalić – Mig3
163 R.Bašalić – Mig4
164 R.Bašalić – Mig5
165 Robreeht-Casyn – 791
166 Robreeht-Casyn – 792
167 Robreeht-Casyn – 797
168 Roeland-Mille- Ann
169 S. Kiselja- 661
170 S.Nochta – MARATON
171 S.Nochta – SN 519
172 S.Stapaerts – Dave
173 S.Stapaerts – DiRupo
174 S.Stapaerts – Emile
175 S.Stappaerts- BlueF1
176 S.Stappaerts- BlueF2
177 S.Stappaerts- Jovano
178 S.Stappaerts- Messi
179 S.Stappaerts- Tommek
180 S.Vikentije- Kenta
181 Segers Petra – Kwik
182 Stefan Toncu
183 Stefan Toncu
184 Stojadinov- Danijel
185 Stojadinov- Evka
186 Stojadinov- Igor
187 Stojadinov- Stevan
188 T.de Kovel – A.Blue
189 T.de Kovel – Astrid
190 Team T’Geleg- Jolien
191 Team T’Geleg- Marc
192 Team T’Geleg- Marina
193 Team T’Geleg- Zeva
194 Th.Seiffert- Tibo3
195 Th.Seiffert- Tibo4
196 Th.Seiffert- Tibo5
197 Th.Seiffert- Tibo6
198 V d Biest Kurt- Ilse
199 V.Bolesnikov- Cupi3
200 V.Bolesnikov- Cupi8
201 V.Bolesnikov- Pepi3
202 Van Crombrugge- Bart
203 Van Crombrugge- Hend
204 VanD Maelen-Penne-Ra
205 VanD Maelen-Penne-Ri
206 VanD Maelen-Penne-RR
207 Wynants-Vel.- Peter1
208 Wynants-Vel.- Peter2
209 Wynants-Vel.- Peter5
210 Z.Agatic – Rambo
211 Z.Maslić- Jakov
212 Z.Maslić- Niko
213 Z.Prosenica – Sime
214 Z.Sertić – Elena

Nedostaju poslije treninga – Not in loft after trening – Okučani

cur.no. fancier
1 D.Maduna- Daimyo
2 D.Verstichelen- Wi43
3 D.Žegarac- 823
4 Delta Sigma FPT- O&O
5 Gebr.Herbots- Lize
6 H.Beverdam- Eric
7 J+E Lukovic-JE291
8 M.Mitrović- Rada
9 Team T’Geleg- Marina
10 Th.Seiffert- Tibo3
11 Wynants-Vel.- Peter1

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj