Nacionalni let Leipzig – 28.07.2018.
Poslije jušerašnjeg pakovanja zadnjeg leta u sezoni starih golubova – nacionalnog leta Leipzig 2018. donosimo brojke golubova na istome
Pakovanje:
Regija A (Istočna Slavonija) -28 natjecatelja – 328 golubova
Regija B (Srednja Slavonija) – 37 natjecatelja – 348 golubova
Regije C & D (Zagreb, Zagorje, Međimurje, Lika – 42 natjecatelja i 326 golubova
Regija E ( Dalmacija) – 8 natjecatelja i 61 golub
UKUPNO NACIONALNO – 115 NATJECATELJA – 1063 GOLUBA
Savez BiH – 121 golub
SVE UKUPNO NA LETU – 1184 GOLUBA !!!!!
sretno svima
Zbog nedovoljnog broja golubova u regiji C, otvaranje satova se pomice na ponedjeljak u 20.00!!!
GOLUBOVI PUŠTENI U 06.00
koordinate puštanja: N 51 21 21,6 Eo 12 28 44,22
vrijeme na mjestu puštanja sunčano, i golubovi su po puštanju odmah krenuli jatno u pravom smjeru.
OČEKUJEMO VAŠE PRIJAVE ZA PRVOPRISPJELE GOLUBOVE KAKO BI IH MOGLI OBJAVITI.
Tim Jala – 16.25.29 – Pavlinec
Risek Franjo – 15.54.23 – cca 1062 m/min
Risek Franjo – 16.19.41
Zagorje tim – 17.00.29
Hižek Stjepana – 16.37.16
Željko Jugović – 17.28.07 – cca 1086 m/min
Polak tim – 17.40.20
Bužić Gordana 17.54.35
Dream team – 18.01.02
Zagorje tim – 18.06.
Vadanora tim – 17.56.49
Danijel Belavić – 18.14.27 cca 1094 m/min
Danijel Belavić – 18.20.38 cca 1085 m/min
Gordan Mioč i Kraja – 18.54.58
Goran Grafina – 18.22.35
Požežanac Marijan – 18.38.10
Grahovac Ivan – 18.35
Zec Vladimir – 18.58.13
Gordan Mioč i Kraja – 19.12.56
Koren HiK tim – 18.57.47
Zec Vladimir – 19.19.59
Vuković Željko – 19.48.26
Kordić Josip – 19.26
Benke Dražen – 19.32.46
Vito Čavara – 19.47.53
Bošković Mislav – 19.28.53
Jugović Željko – 19.18.46
Herceg Ante – 19.27
Branko Kosir – 19.25
Patek – 19.43.03
Gordan Bužić – 19.00.42
Gordan Bužić – 19.37.22
Herceg Ante – 20.12.50
Gale Ante – 20.03
Zec Vladimir – 20.18.01
Ivezić Mario – 20.17.45
Pavišić Vlado – 20.37.05
Virovitica 6 kom
Laketa Mario – 18.39
Laketa Mario – 20.09.
Jugović – 3
Janković Domagoj – 20.25.41
2. DAN
Robert Opačak – 06.06.54, 08.51
Lexman team – 04.41.02
Halilović Nedjeljko – 05.51.05
Mikić Zvonimir – 07.02.06
Begić Mile – 05.59.32
Klisović Branko – 06.57.41
Uzun Milan – 06.26.34
Dream team – 06.51.25., 07.01.16, 07.08.15, 08.49.03
Rosandić Robert – 07.09.33
Laketa Mario – 07.57.52, 08.39.34
Tomislav Ledinski – 06.32.31
Hladik Branko – 08.50
Tomislav Ledinski – 09.04.46
Vuković Zvona – 08.48
Tim Jala – od 20 / 11 pristigli
Zagorje tim – od 6 / 4 pristigla
Slavko Janjić – 08.52
Tomislav Kljaić – Pepo – 09.32
Krunoslav Sedlić – 09.06
Krunoslav Ljevar – 09.49
Croatia – Bjelovar 50 % prispjeća
Krešimir Ostojić – 09.50, 2.golub poslije 10.00
Damir Vitovski – 10.34
Šimunović Antun – 11.11.19
BiH – Šarić Željko – Bijeljina – 10.06.29
BiH – Baričanin Radomir – Sarajevo 11.04.02
BiH – Mujačić Mirza-Damir – Tuzla, 15.02
BiH – Savić Petar – 17.06
PRIJAVA STANJA PO KLUBOVIMA I REGIJAMA DANAS DO 18.00
Nema komentara »
No comments yet.
RSS feed for comments on this post. TrackBack URI