RSS

3. race – Hot Spot – Lipovljani

 

3. Utrka – Hot Spot utrka – Lipovljani

23.09.2013. – cca 90 km – 226 pigeons

 

 

cur.no. fancier arrival time
1 Temmermans/Arijs-Lob 23.09.13 10:57:35:87 250
2 Vermeerbergen/Vloema 23.09.13 11:07:57:93 150
3 Noel/Willockx -Heidi 23.09.13 11:41:11:45 100
4 W.Marchant – Siebren 23.09.13 11:41:14:89
5 Heijnen&Zn-SpaceRide 23.09.13 11:41:16:23
6 W.Marchant-Rhune 23.09.13 11:41:16:32
7 D.Verstichelen-Witi1 23.09.13 11:41:18:43
8 D.Verstichelen-Blue 23.09.13 11:41:19:35
9 Nouwen-P./Hendrix-77 23.09.13 11:41:19:59
10 H.Beverdam-P46 23.09.13 11:41:20:01
11 J.Van Put – Christia 23.09.13 11:41:21:82
12 P.Kois-TornadoB48 23.09.13 11:41:25:18
13 A.Karaahmetović-A136 23.09.13 11:41:27:18
14 Gotovac/Stojak-Merku 23.09.13 11:41:44:84
15 Tim Marinić – Marko 23.09.13 11:42:11:65
16 Team SAPR-Sapr V 23.09.13 11:42:12:14
17 Heijnen&Zn-M.Hope 23.09.13 11:44:10:25
18 D.Verstichelen-Witi2 23.09.13 11:45:54:84
19 E. Zubetljak- Hajro 23.09.13 11:46:29:93
20 GWing team – Olimp39 23.09.13 11:52:25:23
21 R.Rosandić-Roberta 23.09.13 11:58:12:37
22 R.Sekula – Jedinac 23.09.13 12:06:51:06
23 Gotovac/Stojak-Mars 23.09.13 12:13:04:46
24 H.van Boxmer-Harry2 23.09.13 12:14:06:50
25 VDMaelen/Penne-Sonia 23.09.13 12:14:33:65
26 D.Verstichelen-DWit3 23.09.13 12:15:01:71
27 H.Beverdam-K47 23.09.13 12:15:07:21
28 DeClippel/Boddaert-N 23.09.13 12:15:07:32
29 D.Verstichelen-Blak2 23.09.13 12:15:07:70
30 Sus/Gestel-Jan 23.09.13 12:15:08:65
31 DeClippel/Boddaert-P 23.09.13 12:15:09:50
32 A.Karaahmetović-A131 23.09.13 12:15:09:90
33 Blitz Team-Saša 23.09.13 12:15:10:43
34 Team SAPR-Sapr IV 23.09.13 12:15:10:68
35 P. Kois-TornadoB36 23.09.13 12:15:10:98
36 L.Luyckx-Flupin 23.09.13 12:15:11:04
37 D.van Dyck-Andre 23.09.13 12:15:11:75
38 H.Custers – DromerJr 23.09.13 12:15:11:78
39 J.Van Put – Joseph 23.09.13 12:15:12:28
40 Heijnen&Zn-YogiTeam 23.09.13 12:15:12:92
41 DeClippel/Boddaert-L 23.09.13 12:15:13:53
42 Belgavet-Bibi2 23.09.13 12:15:14:64
43 D.Verstichelen-DWits 23.09.13 12:15:14:93
44 Team SAPR-Sapr II 23.09.13 12:15:16:57
45 Heijnen&Zn-Paul Ace 23.09.13 12:15:18:04
46 GWing team – 705 23.09.13 12:15:19:04
47 D.Beverdam-K40 23.09.13 12:15:20:75
48 D.Verstichelen-SchGr 23.09.13 12:15:22:56
49 J.Versmissen-Levi 23.09.13 12:15:23:25
50 P.Kois-TornadoB50 23.09.13 12:15:26:51
51 Sus/Gestel-Lena 23.09.13 12:15:27:76
52 Belgavet-Bibi5 23.09.13 12:15:29:37
53 D.Verstichelen-Blak1 23.09.13 12:15:29:37
54 Tim Marinić – Karlo 23.09.13 12:15:55:06
55 E.Mujezinovic – MPC3 23.09.13 12:15:59:21
56 T.DeKoker- Blauw 23.09.13 12:16:01:62
57 Gebr.Verboven-Ronny 23.09.13 12:17:21:07
58 T.DeKoker- BlDv 23.09.13 12:17:21:40
59 I.Jadek – PSman 23.09.13 12:19:06:85
60 A. Rashad – 704 23.09.13 12:19:10:25
61 Belgavet-Bibi6 23.09.13 12:22:58:01
62 Sus/Gestel – Crolady 23.09.13 12:23:03:79
63 Sus/Gestel III – Jan 23.09.13 12:23:06:23
64 E.Moors – Bandid 23.09.13 12:23:55:84
65 Gebr.Verboven-Eddy 23.09.13 12:27:51:00
66 DeVadder/Valckenb-72 23.09.13 12:28:09:21
67 N. Nišić – Gonzales 23.09.13 12:31:25:43
68 R.Pepeljak – Sejo 23.09.13 12:34:02:25
69 Z.Rašić-Blaža 23.09.13 12:36:01:12
70 D.Beverdam-K78 23.09.13 12:36:23:54
71 D.Belavić – Marinko 23.09.13 12:40:20:46
72 VDStraeten/Coppens-0 23.09.13 12:41:47:32
73 Team SAPR-Sapr III 23.09.13 12:45:45:79
74 B.Brataljenovic -Luk 23.09.13 12:47:39:18
75 Z.Prosenica – Ante 23.09.13 12:51:36:40
33%
76 R.Ponnet-Alain 23.09.13 12:51:40:37
77 DeClippel/Boddaert-Y 23.09.13 12:51:43:87
78 A. Rashasd – 88 23.09.13 12:51:47:70
79 VDStraeten/Coppens-1 23.09.13 12:58:01:07
80 Bassiner G&S-Georg 23.09.13 12:58:02:90
81 Sus/Gestel-Pauline 23.09.13 12:58:04:68
82 A.Verhaeghe-Cheila 23.09.13 12:58:09:39
83 E. Devos -KldRivaldo 23.09.13 12:58:13:98
84 D.Beverdam-K45 23.09.13 13:00:06:59
85 Belgavet-Bibi4 23.09.13 13:03:42:00
86 D.Verstichelen-Sch52 23.09.13 13:04:15:51
87 Blitz Team-Suza 23.09.13 13:05:28:31
88 A.Heereman – 094 23.09.13 13:06:32:86
89 DeClippel/Boddaert-V 23.09.13 13:06:34:23
90 GWing team – Grijz 23.09.13 13:08:36:21
91 Lutropical/Carvalho2 23.09.13 13:09:26:39
92 A.Karaahmetović-A039 23.09.13 13:10:17:19
93 Tim Marinić – Lena 23.09.13 13:10:28:85
94 VDMaelen/Penne-Joker 23.09.13 13:11:03:32
95 A.Šudicki – Florijan 23.09.13 13:12:28:59
96 Heijnen&Zn-JogiTeam 23.09.13 13:13:58:81
97 Gotovac/Stojak-Satur 23.09.13 13:16:15:14
98 Sus/Gestel I -Jannek 23.09.13 13:19:18:57
99 N. Nišić – L Messi 23.09.13 13:20:21:21
100 Gebr.Verboven-Ida 23.09.13 13:20:29:96
101 Lutropical/Carvalho7 23.09.13 13:20:50:89
102 W.Marchant – Willy 23.09.13 13:21:52:17
103 GWing team – Blue 23.09.13 13:29:11:92
104 H.Beverdam-P83 23.09.13 13:29:17:10
105 Tim Novo Mesto-Jože 23.09.13 13:33:24:34
106 VDMaelen/Penne-Rita 23.09.13 13:33:58:93
107 J.Van Put – Inez 23.09.13 13:42:39:45
108 Sus/Gestel I – Mieke 23.09.13 13:47:51:67
109 Zagorje Team – Jana 23.09.13 13:57:04:12
110 DeVadder/Valckenb-79 23.09.13 14:01:24:00
111 R.Pepeljak – Merjem 23.09.13 14:02:23:41
112 Nouwen-P./Hendrix-99 23.09.13 14:20:52:60
113 Ž.Agatić – Maja 23.09.13 14:26:21:59
114 S. Kiselja – 911 23.09.13 14:29:37:87
115 Dream team – Marko 23.09.13 14:30:49:32
116 N.VanCaelenbergh-Nad 23.09.13 14:32:07:93
117 Heijnen&Zn-Canchelar 23.09.13 14:32:11:48
118 I.DeDoncker – Karine 23.09.13 14:34:57:73
119 S. Kiselja – 902 23.09.13 14:39:29:04
120 P.Kois-TornadoB49 23.09.13 14:41:19:62
121 DeVadder/Valckenb-82 23.09.13 14:43:30:29
122 D.van Dyck-Annette 23.09.13 14:47:09:04
123 A. Rashad – 837 23.09.13 14:51:06:46
124 H.Beverdam-P51 23.09.13 15:06:24:81
125 Tor Danieels-Gust 23.09.13 15:09:31:24
126 GWing team – Olimp3 23.09.13 15:20:22:26
127 A.Karaahmetović-A130 23.09.13 15:21:02:95
128 VDMaelen/Penne-Matti 23.09.13 15:22:06:32
129 Z.Rašić-Petara 23.09.13 15:22:38:81
130 Blitz Team-Gliša 23.09.13 15:24:41:96
131 D.Belavic – Krešo 23.09.13 15:30:58:39
132 Sus/Gestel III- Croa 23.09.13 15:31:14:54
133 D.Beverdam- K50 23.09.13 15:32:09:90
134 J.Versmissen-Luna 23.09.13 15:33:07:87
135 De Wolf – Staaf 23.09.13 15:34:24:92
136 H.Oorts-Oorts 700 23.09.13 15:37:30:34
137 GWing team – Blue13 23.09.13 15:42:00:70
138 R. Bašalić – Mig6 23.09.13 15:47:53:70
139 Gotovac/Stojak-Zoro 23.09.13 15:53:29:18
140 GWing team – Tolle22 23.09.13 16:11:22:73
141 Tim Marinić – Ivan 23.09.13 16:11:52:29
142 DeClippel/Boddaert-A 23.09.13 16:18:22:73
143 B.Gagula-PL01 23.09.13 16:26:29:48
144 Blitz Team-Bojana 23.09.13 16:28:26:07
145 Z.Rašić-Violeta 23.09.13 16:30:22:57
146 A.Karaahmetović-A167 23.09.13 16:30:23:68
147 Tuls Gerrit-Gerrit 23.09.13 16:37:14:98
148 VCrombruggheH.- Bart 23.09.13 16:42:29:40
149 R.Ponnet-Tom 23.09.13 16:47:19:82
150 M.Šenjug-Maxine 23.09.13 16:50:25:51
151 Sus/Gestel-Emma 23.09.13 16:53:59:00
152 A.Hereeman – 086 23.09.13 17:00:26:04
153 H.Oorts-Oorts 626 23.09.13 17:04:26:40
154 B. Gagula – Crveni 23.09.13 17:16:27:67
155 W.VanDamme – Willy19 23.09.13 17:20:31:21
156 B.Gagula-PL16 23.09.13 17:24:32:23
157 Noel/Willockx -Ivan 23.09.13 17:29:38:75
158 GWing team – Dado 23.09.13 17:31:33:03
159 R.Pepeljak – Pepi 23.09.13 17:32:48:68
160 Lutropical/Carvalho3 23.09.13 17:37:25:23
161 436721 23.09.13 17:38:21:67
162 GWing team – Beauty 23.09.13 17:39:33:64
163 Tim Marinić – Brat 23.09.13 17:42:38:48
164 1668497 23.09.13 18:00:26:93
ALSO IN LOFT
165 472862
166 A. Rashasd – 838
167 Belgavet-Bibi3
168 D.Verstichelen-Gri60
169 DeClippel/Boddaert-C
170 Gotovac/Stojak-Jupit
171 Gotovac/Stojak-Zorul
172 GWing team – 716
173 Hegedush/Becker-Bala
174 J.Van Put – Bjorn
175 Nouwen-P./Hendrix-00
176 R. Bašalić – Mig7
177 Sus/Gestel III – Jo21
178 Sus/Gestel III -Paul
179 Sus/Gestel I-Sougon
180 T.DeKoker- BlK
181 Tim Marinić – Šimo
182 W.VanDamme- 620
183 Z.Prosenica- Zmaj

 

 

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj