RSS

Finalna utrka Derby Brod OLR – Final race Derby Brod OLR (pakovanje/basketing) 2 dio

 

 

cur.no. fancier
152 PaltrinieriC – Sara
153 PaltrinieriC -Davide
154 PaltrinieriC -Madali
155 PaltrinieriC -Massim
156 Papyn Anny – Bert
157 Paternoster S- Tess
158 Pecnik J – Jože
159 Pepeljak R – Rule03
160 Pepeljak R – Rule60
161 Pepeljak R – Saraj81
162 Pepeljak R – Saraj84
163 Pepeljak R -Saraj89
164 Pepić R – Pepic1
165 Pepić R – Pepic2
166 Pepić R – Sultan1
167 Pepić R – Sultan2
168 Petrovic/Pavlovic-Sl
169 Petrovic/Pavlovic-Z2
170 Petrovic/Srebotnj-Ću
171 Petrovic/Srebotnj-K1
172 Petrovic/Srebotnj-Me
173 Petrovic/Srebotnj-Sa
174 Pilate F – Fran 760
175 Popescu B – Bogdan3
176 Popescu B – Bogdan6
177 Roefs/Coenen- Trien
178 Roefs/Coenen-Rackm
179 Roefs/Coenen-Rickm
180 Rohlig Doris-Alma1
181 Rohlig Doris-Alma3
182 Ronsyn J – Jo
183 Ronsyn J – Marleen
184 Ronsyn J – Steven
185 Ronsyn J – Tuwr
186 Sauvage L.-NCavendis
187 Segers F – Monkie
188 Severino S- Zarzano
189 SGRohlig/Bukowski-N1
190 SGRohlig/Bukowski-N2
191 SGRohlig/Bukowski-N3
192 SGRohlig/Bukowski-N4
193 SGRohlig/Bukowski-N9
194 Sierens D – Avis
195 Sierens D – BP
196 Sierens D – Esso
197 Sierens D – Fina
198 Sierens D – Gulf
199 Sierens D – Q8
200 Sierens D – Total
201 Silvestri loft-Garib
202 Sinj team – Caki
203 Sinj team – Doksi
204 Sinj team – DrZivago
205 Sinj Team – Marko
206 Sinj team- Tara
207 Sinj team- V Rossi
208 Skopljak D – Denis55
209 Skopljak D – Denis98
210 SkyriderNL – Rider05
211 SkyridersNL- Rider11
212 SkyridersNL- Rider14
213 SkyridersNL- Rider45
214 Srebotnjak V.- Enej
215 Srebotnjak V.- Evian
216 Srebotnjak Vl-Bic504
217 Srebotnjak Vl-Nika93
218 Srebotnjak Vl-Nika96
219 Srebotnjak Vl-Nika99
220 St/Co/Wattez -Robert
221 Stojak A – Ante 45
222 Stojak A – Ante 46
223 Stojak A – Ante42
224 Stojak A. – Stojak1
225 Stojak A. – Stojak7
226 Svaganovic G-Malecka
227 Team Absjaar – 44
228 Team Absjaar – 45
229 Team Absjaar – 51
230 Team WAZ – Waz84
231 Team WAZ – Waz85
232 Trepte M&A – Trepte6
233 Trepte M&A – Trepte9
234 VAlphen J. – Jakob
235 Valter J – Lovro
236 Van Sinay E -Mariett
237 Vandermaelen S-Liese
238 Vandermaelen/Penne-N
239 Vandermaelen/Penne-R
240 Vandermaelen/Penne-T
241 VBeveren B/D-Damian
242 VCaelenbergh N – Jos
243 VDamme W – Jarne472
244 VDamme/Weyns – Mr007
245 VDamme/Weyns – Mr212
246 VDBulck D – Mick
247 VDBulck D – Rot Ray
248 VDrogenbro/Dubois-Li
249 VDrogenbro/Dubois-Ra
250 Verboven G – Leander
251 Verboven G – Ronny
252 Verboven G.- Benny
253 Vereecke/Morris-Auro
254 Vereecke/Morris-Esth
255 Vereecke/Morris-Meri
256 Vereecke/Morris-Nave
257 Verstichelen D – D46
258 Verstichelen D – D47
259 Verstichelen D – D57
260 Verstichelen L – 40
261 Verstichelen L – 50
262 Verstichelen L – 56
263 Verstichelen L – 57
264 Verstichelen L – 67
265 Verstichelen L – 68
266 Verstichelen L – 69
267 Verstichelen L – 70
268 VGestel/Sus – Alija
269 VGestel/Sus – Sasa
270 VGestel/Sus – Sim
271 VGestel/Sus- Filip
272 VGestel/Sus- Jef
273 VGestel/Sus- Lars
274 VGestel/Sus- Sus
275 Weis/Jungfleisch-LH1
276 Weis/Jungfleisch-LP2
277 Zagorje team – 011
278 Zagorje team – 015
279 Zagorje team – 023
280 Zagorje Team – 08

 

 

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj