RSS

ACE PIGEONS DERBY BROD OLR / As golubovi – top 50

Ace pigeons after 5 race / As golubovi poslije 5 utrka

biggest scorre of Ace point / po bodovima

cur.no. fancier After 4 Final ACE-points
1 Paul Lesage-Lieven   363.16 76 439.16
2 Paul Lesage-Katrien  367.37 37 404.37
3 Godderis Linda-Germy 344.28 344.28
4 Coppens P – Lagertha 340.79 340.79
5 L & R Buyl – Luc 572 329.90 329.90
6 Verstichelen D 871 314.31 314.31
7 Rohlig/Bukowski-Nor5 300.97 300.97
8 Sierens Dina – Boss 296.45 296.45
9 BBG Team – JAN77 206.73 87 293.73
10 Kurtovic E – Maradon 206.57 78 284.57
11 Hadžihasanović H-Kum 221.92 45 266.92
12 Heereman A – Andre 235.61 30 265.61
13 Laro Ervin – Laro 52 201.79 56 257.79
14 Grappa M – Matteo 40 206.69 49 255.69
15 VDMaelen Sonia-968 254.21 254.21
16 VandenheedeF&J – Fre 156.89 94 250.89
17 Arad Express – FCI65 248.15 248.15
18 Corteel Willy – 174 198.40 48 246.40
19 Winkie pigeons – 043 217.93 26 243.93
20 Herbovet – Eliane 152.45 89 241.45
21 Winkie pigeons – 058 150.26 82 232.26
22 Rohlig/Bukowski-Nor3 185.21 47 232.21
23 Roefs M&R – Rik3 231.77 231.77
24 Morren Sarah – Sarah 224.61 224.61
25 Belgian Nat Loft-248 220.84 220.84
26 Rohlig/Bukowski-Nor7 119.65 97 216.65
27 Paltrinieri C – 29 214.74 214.74
28 Rohlig/Bukowski-Nor2 214.44 214.44
29 Kos Jože-Tristan 214.08 214.08
30 Leroy C – Sylvaan 143.71 67 210.71
31 VeereeckeMoris-Georg 209.64 209.64
32 Lika Gospić tim -Gar 118.88 90 208.88
33 Kutleša Slavko – 39 207.90 207.90
34 Belgian Nat Loft-228 112.57 95 207.57
35 BBG Team – JEF76 207.33 207.33
36 Belgian Nat Loft-234 132.31 75 207.31
37 FM Stereo – 65 206.55 206.55
38 Mos Daniel – 521 205.45 205.45
39 Hienzsch F – Frank88 204.85 204.85
40 Decoene G – Zorro 204.39 204.39
41 Belgian Nat Loft-244 139.06 64 203.06
42 Dinu/Florin Team-028 110.72 92 202.72
43 ATončo Lukic – Ana2 200.27 200.27
44 Laro Ervin – Laro 69 198.98 198.98
45 BelgavetSeiffert-Bi1 105.06 93 198.06
46 Kurtovic E – Baua 142.98 55 197.98
47 Roelandt D/Mille-Sch 96.48 100 196.48
48 Winkie pigeons-095 194.09 194.09
49 Pepic Resad – Naco 110.22 83 193.22
50 Verstichelen D 867 192.75 192.75

 

TOP SERIE 3 – SERIJA 3 – FINALNI LET

6 Belgian Nat Loft-228
26 Belgian Nat Loft-234
37 Belgian Nat Loft-244

 

NATIONAL WINNER FINAL RACE

1 Roelandt D/Mille-Sch BELG
2 Wichert K-H – KH 158 GER
9 Dinu/Florin Team-028 ROM
10 Hodžić E-Bako -Hamza BiH
11 Lika Gospić tim -Gar CRO
17 Stanković Dorotea-24 AUS
38 G Heijen + Zn – Hope NL
44
Bramante D – D134
ITAL

 

 

 

 

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj