Derby Brod OLR – Hot Spot race / utrka – 18.09., part 2, update | Derby Brod Race
RSS

Derby Brod OLR – Hot Spot race / utrka – 18.09., part 2, update

Derby Brod OLR – Hot Spot race – 200 km

18.09. – start 10:15

ALSO IN LOFT
cur.no. fancier
251 De Smet & Zoon – Jo
252 Weis/Jungfleisch-DA3
253 Ibric/Merdan – Ups
254 Wichert K-H – KH 136
255 Batur Hrvoje – Borik
256 Timi&Miloš team – 04
257 Lika Gospić tim -ER
258 PigeonsAirportTeam-8
259 Zani/Sus – Sus6
260 Penne R & B – 869
261 LeyenPalomaSegers-Go
262 Verboven G – Ronny
263 Hoff/Sarac – DV78
264 Godderis Linda-Penny
265 Leif Moritz P. – Don
266 Beverdam H&D – B518
267 Moors Eric – 746
268 Heereman A – Andre
269 Coppens/Segers – 472
270 Costa Del SolOLR-047
271 Beverdam H&D – B526
272 Perić Drazenko-Malac
273 Halaoui Y – Simitrio
274 De Raeve P – Patrick
275 VKeyemeulen J – 239
276 Hienzsch F – Frank88
277 G Heijen + Zn – Fawk
278 FM Stereo – 69
279 Dinu/Florin Team-011
280 Bort/Steffl- Mandžo
281 Pepeljak R – Rule90
282 Blancquaert A – Amy4
283 BVS Team-Ado60
284 Penne R&B-Standard
285 Verboven G – Eddy
286 Sierens Dina -Billy
287 Lenz Wolfang – 810
288 Moors Eric – 752
289 Karakonđula tim – 58
EXPECT
1 ATončo Lukic – Ana2
2 ATončo Lukic – Luki4
3 ATončo Lukic – Luki8
4 Pavičević M – Milo13
5 Pavičević M- Milo50
6 Stanković Dorotea-22
7 Kutleša Slavko – 40
8 Kutleša Slavko – 42
9 Kutleša Slavko – 47
10 Kutleša Slavko – 50
11 Neag Beniamin – 51
12 Neag Beniamin – 54
13 Herbovet – Icato
14 DeSchouwerJ- Gou Lan
15 Herbots G. – Julian
16 Belgian Nat Loft-215
17 Belgian Nat Loft-232
18 Belgian Nat Loft-243
19 Belgian Nat Loft-251
20 Corteel Willy- Erna
21 Corteel Willy- Willy
22 Corteel Willy- Lucy
23 Corteel Willy-Sielke
24 Corteel Willy-Simonn
25 Corteel Willy- Eddy
26 Corteel Willy-Bert
27 De Reiger – Energol
28 Segers Freddy – 023
29 B van Audenhove 785
30 Blancquaert A – Amy2
31 Ann &Ellen – Ann
32 Open team – 8540
33 Open team – 552
34 Penne M&W – Pokemon
35 Roelandt D/Mille-Edd
36 Roelandt D/Mille-Jef
37 VanCleemputte R- 841
38 VKeyemeulen J – 227
39 VKeyemeulen J – 240
40 De Raeve P – Kyana
41 DeDoncker I – Lies
42 DeMuynck R – Mieke
43 DeMuynck R – Benny
44 VDMaelen Sonia-981
45 V Gestel/Sus-Jan 65
46 V Gestel/Sus-Jan 66
47 V Gestel/Sus-Jan 70
48 V Gestel/Sus-Jan 97
49 Grootjans E – Mathis
50 Grootjans E – Eline
51 VD Bulck D -InKittel
52 Nišić Nuris- 106
53 Nišić Nuris- 108
54 Nišić Nuris- 110
55 Nišić Nuris- 113
56 Nišić Nuris- 118
57 Hadžihasanović H-H02
58 Perić Draženko-Snije
59 Perić Drazenko-Švrćo
60 Begić/Grgić – 804
61 Begić/Grgić – 809
62 Hasanović A – Alija1
63 Ibrić/Merdan -Repeat
64 Ibrić/Merdan – Eda
65 Dujmušić D – Danijel
66 Dujmušić D – Matej
67 Aleksić-Barić 730
68 Aleksić-Barić 731
69 Aleksić-Barić 735
70 Jezeraskić A – Elis
71 Karakonđula Tim-Tin
72 Karakonđula Tim-Sara
73 Lika Gospić tim -Co1
74 Lika Gospić tim -Co2
75 FM Stereo – 64
76 FM Stereo – 77
77 Karakonđula tim 545
78 Karakonđula tim-Ivan
79 V Gestel/Sus -Milan
80 Stojak Ante – Luka
81 Stojak Ante – Sanja
82 Batur Hrvoje – Vir
83 Maduna Dominik-607
84 Maduna Dominik-636
85 Karakonđula tim-Želj
86 Hadžihasanović H-Kum
87 Majcen Ž – Želja65
88 Lekes Ludek – Ludek3
89 Leif Moritz P. – Seb
90 Wichert K-H – KH 158
91 Wichert K-H – KH 176
92 Halaoui Y – Esracim
93 Rohlig/Bukowski-Nor1
94 Wutzmann Team-Claudi
95 DV2859
96 Hienzsch F – Frank49
97 Dinu/Florin Team-032
98 Winkie pigeons – 003
99 AS Golden – As403
100 Bacskai S – Mercedes
101 Popescu B – Bogdan26
102 Gua/Hox/Rui – 42
103 Gua/Hox/Rui – 28
104 Zani/Sus – Sus1
105 Zani/Sus – Sus3
106 Zani/Sus – Sus5
107 Zani/Sus – Sus7
108 Zani/Sus – Sus8
109 Bramante D – D137
110 Kois Pieter – ExpoH6
111 Kois Pieter – ExpoH5
112 Eijerkamp H&EJ-Augus
113 Bas VBeveren – 2921
114 Bas V Beveren-Bas Jr
115 Bas VBeveren-Jolanda
116 Bas VBeveren-Damian
117 G Heijen + Zn – Magi
118 G Heijen + Zn – Blue
119 VAlphenJakob- Putin
120 VAlphenJakob- Jakob
121 VAlphenJakob- Trump
122 VAlphenJakob- Adel
123 Beverdam H&D – B492
124 Beverdam H&D – B497
125 Beverdam H&D – B511
126 GoldenAlgarveTeam-61
127 GoldenAlgarveTeam-78
128 PigeonsAirportTeam-9
129 Mos Daniel – 537
130 Butu/Soimosan – 702
131 Mitrović MMige-Joker
132 Mitrović MMige-Cile
133 Ekmečić/Petrović -28
134 Goranic M – Katarina
135 Goranic M – Zagorka
136 Goranic M – Marko

Nema komentara »

Nijedan komentar do sada.

RSS kanal za komentare na ovaj post. TrackBack URI

Komentiraj